رنگ سال2022(برای دکوراسیون منزل)

رنگ‌های ملایم، خنثی و آرام‌بخش جزو ترندترین رنگ ۲۰۲۲ به شمار می‌آیند.

جدول مطالب

رنگ سال ۲۰۲۲ پنتون

در سال ۲۰۲۱، رنگ خاکستری یکدست و درخشنده شرکت پنتون، در تلفیق با رنگ زرد روشن، به شدت در کانون توجه قرار گرفته بود. اما در سال ۲۰۲۲، پنتون با ارائه یک پالت جدید، یعنی پالت وری پری، توانسته مجددا تحولی عظیم را در دنیای مد به وجود آورد. آبی مرجانی وری پری رنگی چشمگیر و پرکاربرد است. درواقع این رنگ همانند آفتاب پرستی است که می‌تواند با هر نوع دکوراسیونی به راحتی سازگار شود و همین امر آن را به یکی از داغترین ترندهای امسال تبدیل نموده است.

علاوه بر این، پنتون طرح‌های رنگی دیگری را نیز ارائه کرده که عبارتند از قانون تعادل، سرچشمه، ستاره نمایش، و سرگرمی.

پالت‌های رنگی پنتون، وری پری “Veri Peri”

 

کاوش رنگ پنتون رنگ های مکمل را برای رنگ سال ۲۰۲۲ پیشنهاد می کند. نکته شگفت انگیز در مورد این این است که می توانید از گزینه‌های پالت برای انتخاب و تصمیم گیری درباره حال و هوای اتاق خود استفاده کنید. برای انتخاب ترکیب رنگ مناسب دکوراسیون منزل در سال ۱۴۰۱ این مقاله را ببینید.

قانون تعادل

پالت قانون تعادل پنتون ترکیبی از رنگ‌های گرم و سرد را ارائه می‌کند که به واسطه تلفیق با یکدیگر، تعادل خاصی را ایجاد می‌نمایند. به تازگی آبی مایل به بنفش وری پری نیز به این پالت اضافه شده و سرزندگی را به کالبد آن تزریق نموده است.

 

شما می‌توانید از پالت قانون تعادل برای دکوراسیون اتاق‌ها و رنگ آمیزی آن استفاده نمایید.

از آنجاکه این پالت از وجود سایه‌های مکمل گرم وری پری بهره می‌برد، واقعا طرح رنگی همه جانبه و عالی ای را برای شما به ارمغان خواهد آورد که می‌تواند برای جای جای خانه‌تان مناسب باشد. البته می‌توانید تناژ رنگی هر اتاق را به دلخواه خود تغییر دهید. با این حال، هارمونی رنگی ایجاد شده به واسطه این پالت می‌تواند از اتاق نشیمن گرفته تا اتاق خواب به چشم بیاید.

این رنگ‌ها با تمامی سبک‌ها و دکوراسیون‌ها از جمله سنتی، بوهو و ژاپنی سازگار هستند. پس سعی کنید رنگ سال ۲۰۲۲ پنتون را به واسطه استفاده از تناژهای رنگی جذاب به خانه‌تان بیاورید. کوسن‌های تک رنگ، میز کنسول مدرنی از جنس سرامیک یا هنر دیواری می‌توانند به خوبی این پالت رنگی را تکمیل نمایند.

ستاره نمایش

پالت وری پری برای فضاهای داخلی بسیار بزرگ و مجلل نیز مناسب است. چراکه ته رنگ چشمگیر و گرم آن به راحتی می‌تواند با رنگ‌های خنثای کلاسیک هماهنگ شود. و موجب ایجاد فضایی با ترکیب رنگی خارق العاده و جذاب شود.

رنگ‌های خنثی و گرم می‌توانند پایه‌ای شیک را برای چنین فضاهایی فراهم آورند. در نتیجه، می‌توان گفت که این پالت رنگی برای سالن‌های بزرگ، بارهای خانگی، سالن پذیرایی و اتاق‌های غذاخوری ایده‌آل است و علاوه بر این می‌توان آن را با بسیاری از سبک‌ها نظیر سبک انتقالی، معاصر یا مینیمالیستی هماهنگ نمود.

شما می‌توانید از این تناژهای رنگی در روکش‌های مخملی، بالش‌ها یا پرده‌های بلند موجود در سالن بهره ببرید.

با ما همراه باشید

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.